SWITCH CONNECT MODULE

AT-SPTX

AT-SPTX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap..

290 RON

DEM-310GT

DEM-310GT

Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC..

233 RON

DPE-101GI

DPE-101GI

Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100 BASE-Tport..

95 RON

JD118B

JD118B

Modul HP transceiver X120 SFP 1 port 1G LC SX..

229 RON

MUPS

MUPS

MIKROTIK PoE injector with battery backup capability with a 12 V battery connector, PoE in input Vol..

109 RON

POEINJV2

POEINJV2

RF Elements PassivePoE Injector V2, POEINJV2, distanţa maximă de operare: 40m...

10 RON

UF-SM-1G-S

UF-SM-1G-S

Ubiquiti U Fiber UF-SM-1G-S, Single-Mode Module, 1G, Data Rate: 1.25 Gbps SFP, BiDi, 2-Pack, Cable D..

109 RON

Afişare 1 - 7 din 7 (1 pagini)